Qui som?

El grup està format per membres del Departament d’Arqueologia i d'Antropologia de la institució milà i fontanals del CSIC i per membres del Departament de Prehistòria de la Universitat Autònoma de barcelona.

Investigadora principal: Raquel Piqué Huerta 

Nom   telefon correu
Achino, Katia Francesca   93 581 1239  katiafrancesca.achino@uab.cat
Barceló Alvarez, Juan Antonio
 UAB 93 581 4335  juanantonio.barcelo@uab.cat
Bogdanovic, Igor
  93 581 4333  igor.bogdanovic@uab.cat
Capuzzo, Giacomo
     
Castro Martínez, Pedro
 UAB 93 581 4336 pedro.castro@uab.cat
del Castillo Bernal, Maria Florencia
     
Estévez Escalera, Jordi  UAB 93 586 8325 jordi.estevez@uab.cat
Garcia Piquer, Alberto
  93 581 1239  alberto.garcia@uab.cat
Gassiot Ballbé, Ermengol
 UAB 93 581 4336 ermengol.gassiot@uab.cat
Hardy, Karen  UAB 93 581 1239 karen.hardy@uab.cat
Mameli Iriarte, Laura
  93 581 4335 laura.mameli@uab.cat
Marreiros, Helia Maria Rosa
     
Morell Rovira, Berta
  93 581 1239 berta.morell@uab.cat
Ortega Cobos, David
     
Palomo Perez, Antonio
  93 581 8325 antoni.palomo@uab.cat
Piqué Huerta, Raquel
UAB 93 581 4335 raquel.pique@uab.cat
Revelles López, Jordi
  93 581 1239 jordi.revelles@uab.cat
Terradas Batlle, Xavier
     
Clemente Conte, Ignacio
     
Escoriza Mateu, Trinidad
     
Gibaja Bao, Juan Francisco
     
Ibánez Estévez, Juan José
     
Mozota, Millán
     
Vila Mitjà, Assumpció
     
       
       

 

 

 

 

Campus d'excel·lència internacional U A B