Recerca

Membre Categoria Àrea regional E-mail

Akioud, Hassan

Tècnic superior de suport a la recerca

Mediterrani

hassan.akioud@uab.cat

Beltrán, Joaquín

Investigador

Àsia Oriental, Xina

joaquin.beltran@uab.cat

Brañas, Josep Manuel

Investigador

Àsia Oriental, Corea

josemanuel.branas@uab.cat

Butterfield, Eamon

Investigador

Europa

eamon.butterfield@uab.cat

Casas, Helena

Investigadora

Àsia Oriental, Xina

helena.casas@uab.cat

Castellanos, Carles

Investigador

Europa

carles.castellanos@uab.cat

Feliu, Laura

Investigadora

Món àrab i mediterrani

laura.feliu@uab.cat

Fukuda, Makiko

Investigadora

Àsia Oriental, Japó

makiko.fukuda@uab.cat

Golden, Seán

Director, investigador

Àsia Oriental, Xina

sean.golden@uab.cat

Guarné, Blai

Secretari, investigador

Àsia Oriental, Japó

blai.guarne@uab.cat

Izquierdo, Ferran

Investigador

Món àrab i mediterrani

ferran.izquierdo@uab.cat

Lozano, Artur

Investigador

Àsia Oriental, Japó

artur.lozano@uab.cat

Mas, Jordi

Investigador

Àsia Oriental, Japó

jordi.mas.lopez@uab.cat

Masdeu, Irene

Investigadora

Àsia Oriental, Xina

iremasdeu@gmail.com

Ortells, Xavier

Investigador

Àsia Oriental, Xina

xavier.ortells@uab.cat

Ribas, Natàlia

Investigadora visitant

Mediterrani

mazo@arquired.es

Rodríguez, Maria Teresa

Investigadora

Àsia Oriental, Japó

mariateresa.rodriguez@uab.cat

Rovira, Sara

Investigadora

Àsia Oriental, Xina

sara.rovira@uab.cat

Sainz, Nora

Investigadora

Món àrab i mediterrani

nora.sainz@uab.cat

Sáiz, Amelia

Investigadora

Àsia Oriental, Xina

amelia.saiz@uab.cat

Vargas, Mireia

Investigadora

Àsia Oriental, Xina

mireia.vargas@uab.cat

Zhou, Minkang

Investigador

Àsia Oriental, Xina

minkang.zhou@uab.cat

       
Campus d'excel·lència internacional U A B